BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš plastikinės dėžutės ar iš lėkštės

Buvau per daug užsiėmęs, kad išeičiau pietauti. Matyt atrodžiau taip apgailėtinai, kad bendradarbiai parnešė lauknešėlį iš Briusly. Išrinko savo nuožiūra. Ryžiai ir vištienos file kokosinėje špinatų košėje. Tada pasirodė taip gardu, kad kitą dieną pats nukulniavau į Briusly pakartot.

Atidžiai išnagrinėjau meniu ir radau. Pasirodo, tai Himalajų ekspreso klonas su vištiena. Originalus variantas vegetariškas meniu senbuvis. Bet “no meat, no value”. Jei nori išgyventi, turi užsiimti tam tikra kulinarine prostitucija. Įdedi mėsos ir dabar tu patinki visiems.

Valgiau ir raukiausi į kairę ir į dešinę. Taip ir nesupratau, ar mane nuvylė konservuoti špinatai, perkepta višta ir vaistinėle trenkiantys ryžiai, ar tiesiog receptoriai maistui iš lėkštės kelia didesnius reikalavimus, nei tam pačiam maistui iš plastikinės dėžutės.

Todėl kitą kartą nuėjau į Rimi, nusipirkau pagyvenusių salotų plastmasinėje dėžutėje, bandelę su lašiniu ir vaflinių talerių. Tada užsukau į ŠMC kavinę kavos išsinešimui. Iš plastikinio alaus bokalo su šiaudeliu. Prisėdau prie Aiskaudos prototipo ir kartu su išnaglėjusiais balandžiais nesiraukydami viską sukirtom.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. shiny:

    gali būti, kad pirmą kartą buvai labiau išalkęs, beto labai pradžiugino pats maisto gavimo į darbą faktas ir pan., dėl to ne taip idėmiai nagrinėjai ką valgai. aišku, plastmasė visada prideda papildomo savotiško žavesio, to niekaip nepaneigsi (:

Rašyti komentarą